x
Kişisel verilerinizin korunma kanununu x
inceleyebiliriniz.

Hakkımızda


1996 Yılında Kendine özgün Trikoları ile müşterilerinin beğenisine sunan EKA, ilk kadın giyim mağazasını 1998’de açmıştır. Ürün çeşitliliğini her geçen gün arttıran EKA, Merkezi İstanbul da bulunan markamızın 2017 yılı itibari ile 24 noktada mağazası bulunmaktadır. EKA, günümüzde uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile modern ve genç kadınlara modayı ve değişen trendleri Türkiye’nin her noktasına ulaştırma misyonu edinerek büyümeye devam etmektedir.

Dünya’daki gelişmeler sonucunda tüketim kültürünün hızlanması, moda ve trendin hızla değişmesine sebep olmaktadır. EKA, bu akıma ayak uydurabilmeleri için uygun fiyat, kalite ve trend koleksiyonlar ile modern şehirli kadınlara bir soluk getirmeye devam edecektir.

EKA büyüyen mağazaları yanı sıra kendi web sitesi üzerinden de satış hizmeti vermeye başlamıştır. Türkiye’nin özgürlüğüne düşkün, modern ve tarzını yansıtmaya çalışan her kadına ulaşmayı amaçlamaktadır.

EKA mağazalarında kadın giyim dışında aksesuar ve ayakkabılar da raflarda yerlerini almıştır. Her stile ve vücut tipine uygun ürünler, Trendler ve feminen tarzlar ile kadınların hayatına sunulmaktadır.

EKA Türkiye’den sonra Yurtdışında da Özgür, renkli, kendinden emin ve tarzını yansıtan kadınlara ulaşmayı hedeflemektedir. .

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.